do kasy

0
suma: 0,00 zł do kasy

Sklep otwieramy tylko dla umówionych wcześniej spotkań. Umów się:
Telefon: 500 006 064 , Mail: kontakt@muskatos.pl, Messenger: http://m.me/muskatosboys!

Koszule Tata i Syn

Koszule dla Taty i Syna

Eleganckie zestawy koszul Tata&Syn

Jak stworzyć stylizację na wielkie wyjście, która zrobi piorunujące wrażenie? Najlepiej kierując się zasadą matching outfits, czyli pasująca stylówka!
Nasze zestawy koszul Muskatos dla Taty i Syna powstały z myślą o tym, aby każdy ojciec ze swoim synem mogli oczarować wszystkich elegancką kreacją. A wisienką na torcie będą stylowe, idealnie dopasowane, identyczne koszule.

Jednakowe koszule dla Taty i Syna

Zestawy koszul dla Taty i Syna były inspirowane tym, by każdy ojciec ze swoim synem mogli stworzyć na przyjęciu elegancką kreację, zawierającą łączący ich wspólny mianownik, jakim w tym przypadku jest koszula. To projekty limitowane, stworzone od początku do końca manualnie, przez polskich krawców, z dbałością o najwyższą jakość materiałów i niebanalne wzornictwo. Z myślą o najmłodszych Muszkieterach i ich Tatusiach, koszule "Tata i Syn" zostały tak zaprojektowane, by były nie tylko podkreśleniem więzi między ojcem i jego pociechą, ale również po to, by komfortowo i elegancko prezentować się w różnych okolicznościach.

Czym charakteryzują się koszule dla Taty i Syna?

Są to projekty limitowane, stworzone od początku do końca ręcznie, przez polskich krawców, z dbałością o najwyższą jakość materiałów i niebanalne wzornictwo. Z myślą o najmłodszych Muszkieterach i ich Tatusiach, koszule "Tata i Syn" zostały tak zaprojektowane, by były nie tylko podkreśleniem więzi między ojcem i jego pociechą, ale również po to, by komfortowo i elegancko prezentować się w różnych okolicznościach.

Jak wygląda procedura zamówienia i szycia koszul dla taty i syna?

Na początek mierzycie obu panów zgodnie z naszymi instrukcjami i przesyłacie nam wymiary. Następnie, telefonicznie omawiamy charakter i styl koszuli. Kolejny krok to wybór koloru, materiału i printu. Istnieje także możliwość przesłania pocztą paczki z próbkami materiałów, z których wybierzecie ten, który spodoba się Wam najbardziej. Możemy uszyć także inne elementy garderoby z tego samego materiału dla ojca i syna (a nawet dziadka ☺). Finalny, dopracowany projekt wysyłamy pocztą na Wasz adres. I voila, wymarzone koszule dla Taty i Syna już są u Ciebie!

Koszule dla taty i syna – na jakie okazje?

Uwielbiamy wyzwania i do każdego zlecenia podchodzimy w kreatywny sposób. Dlatego gdy chodzi o komplety dla taty i syna na wesele, urodziny czy jubileusz, jesteśmy na pokładzie! Wystarczy, że pokażecie nam inspirację, jaka Wam się spodoba lub który materiał urzekł Was najbardziej. Stylizujemy całe rodziny w taki sposób, aby wszyscy jej członkowie zrobili niezapomniane wrażenie.

Koszule dla taty i syna

Potrzebny cały komplet? Robi się!

Na specjalne zamówienie możemy uszyć cały zestaw dla taty i syna, który składa się z garnituru lub z samej marynarki bądź spodni oraz koszuli. W naszej ofercie znajdziecie także mnóstwo eleganckich dodatków, takich jak poszetki, muszki i paski. Wykonujemy również najwyższej jakości skórzane buty, które szyjemy w Polsce.

Zestawy dla taty i syna
Garnitury dla Taty i Syna
Zestawy dla taty i syna
Marynarki dla Taty i Syna
Komplety dla taty i syna
Koszule dla Taty i Syna

Koszule Tata i Syn

Zadzwoń lub napisz do nas i poznaj szczegóły!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl