do kasy

0
suma: 0,00 zł do kasy

Sklep otwieramy tylko dla umówionych wcześniej spotkań. Umów się telefonicznie: 500 006 064 !

Szycie na miarę

szycie na miarę garnituru dla chłopca na komunię

 

W Muskatosie wyznajemy zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Dlatego z przyjemnością wykonamy dla Was projekty, które tworzymy w sposób indywidualny i na Wasze specjalne zamówienie. Szyjemy garnitury, koszule i kamizelki na komunie, ślub, wesele i każdą inną uroczystość.

Nasze projekty wykonujemy od podstaw, ale możemy także dopasować fason istniejących już w sklepie modeli, specjalnie do sylwetki Twojego dziecka. To pierwszy krok do spełnienia marzeń o stylizacji idealnej, uszytej na miarę!

 

Jak to działa?

Procedura jest bardzo prosta, a sposoby na jej realizację są dwa:

  1. Osobiście spotykamy się w moim sklepie stacjonarnym i ustalamy wszystkie szczegóły.
  2. Realizujemy cały proces projektowania i zakupu drogą internetową.

 

1. Projekt w sklepie stacjonarnym

W pierwszym przypadku, zapraszam do mojego atelier, które znajduje się w Katowicach, przy ul. Batorego 2a, na indywidualnie umówione spotkanie. Omówimy wtedy dokładnie okazję i fason garnituru – nie musisz obawiać się, że nie do końca znasz się na technice wykonania – potrafię słuchać i działać tak, aby efekt zadowolił zarówno Ciebie, jak i małego klienta. Na spotkaniu porównujemy próbki materiałów oraz dokładnie mierzymy dziecko. Gdy projekt jest w realizacji, ostatnie szczegóły możemy także ustalić telefonicznie.

Na końcu nastaje ta najprzyjemniejsza część: czyli odbiór garnituru. To wielka satysfakcja widzieć jak garnitur idealnie leży i jest dokładnie taki, jak sobie wymarzyliśmy.

 

2. Projektowanie online

Natomiast, jeśli zdecydujesz się na zakup i projektowanie drogą internetową, czekać nas będzie kilka prostych kroków: telefonicznie omawiamy charakter i fason garnituru lub koszuli. Następnie, wysyłam do Ciebie pocztą paczkę próbek materiałów, z których wybierasz ten, który spodoba Ci się najbardziej. Mierzysz dziecko według naszej instrukcji i przesyłasz nam wymiary. Gdy projekt jest skończony i dopracowany, wysyłamy go pocztą na Twój adres. I gotowe!

 

Garnitury komunijne

Komunia Twojego dziecka to wyjątkowa okazja, dlatego dobór odpowiedniego stroju na ten dzień możesz powierzyć nam – modowym ekspertom od stylizacji na wielkie wyjścia. Pokażę Ci, jak może wyglądać Wasz wymarzony garnitur na komunię, który stworzymy na specjalne zamówienie. Całą konsultację oraz usługę szycia na miarę chłopięcych garniturów komunijnych wykonujemy zarówno zdalnie, jak i osobiście w naszym atelier w Katowicach.

 

Dołącz do Muszkieterów

Zapraszam do kontaktu lub bezpośredniej wizycie w sklepie:

Sklep firmowy MUSKATOS
ul. Batorego 2a,
40-061 Katowice
  
Numer telefonu: +48 500 006 064
 

Czas realizacji projektu oraz jego wycena odbywają się w sposób indywidualny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl