do kasy

0
suma: 0,00 zł do kasy

Sklep otwieramy tylko dla umówionych wcześniej spotkań. Umów się:
Telefon: 500 006 064 , Mail: kontakt@muskatos.pl, Messenger: http://m.me/muskatosboys!

O nas

Poznajcie mnie

Mam na imię Marta, jestem mamą trójki chłopców: Antosia, Leosia i Franusia. Każdy z nich jest inny, każdy ma w sobie różne emocje i codziennie uczy mnie czegoś nowego. Mają natomiast jeden wspólny mianownik: są najwspanialszymi ludźmi, jakich znam. Nie dlatego, że są to moje dzieci, tylko dlatego, że to dzięki nim zrozumiałam, co chcę robić w życiu, kim chcę być, co chcę osiągnąć, jakie są moje cele i marzenia. Ubierając moich synów na różne okazje, urodziny lub wyjścia do restauracji czy kina, zawsze miałam problem z dostosowaniem ich strojów. Nie chciałam, żeby wyglądali tak jak wszyscy, chciałam pokazać to, że są wyjątkowi poprzez ich ubiór. Po 7 latach wychowywania dzieci, przyszedł czas na mnie, czas na stanie się kobietą, czas na samorealizację i wykorzystanie swojego potencjału.

Muskatos – marzenie, które spełniam każdego dnia

Postawiłam wszystko na jedną kartę, ponieważ wyznaję zasadę, że „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”. I tak zrobiłam - zaryzykowałam. Założenie marki Muskatos zajęło mi 11 miesięcy. Przez ten czas konsekwentnie realizowałam swój plan. Muskatos to moje czwarte dziecko, moje marzenie. Niezaprzeczalną zaletą tego właśnie dziecka jest to, że mogłam je stworzyć od początku do końca tak, jak zaplanowałam.

Wartości i cele

Priorytetem było dla mnie szycie w Polsce, by była to polska marka, polska produkcja. I tak też jest. Każda marynarka, spodnie, koszula czy dodatki – cała kolekcja jest zaprojektowana i wykonana według moich planów, projektów i inspiracji. Dbam o najmniejsze szczegóły: czy guziki są przyszyte równo, czy podszewka spełnia swoją rolę. Przy doborze materiałów osobiście sprawdzam ich jakość i trwałość, bo wiem, że te ubrania będą nosić moje dzieci i dzieci moich klientów. Jestem miłośniczką klasyki i ponadczasowej elegancji, którą zobaczycie we wszystkich elementach garderoby Muskatos. Krata, chanelkowa pepita, czy subtelna jodełka – te wzory królują w wielu moich projektach, są bardzo bliskie mojemu sercu.

Dlaczego właśnie Muskatos?

Atos, Portos i Aramis, czyli trójka nieustraszonych, honorowych i lojalnych muszkieterów, stała się pierwowzorem dla współczesnego obrazu muszkietera – eleganckiego i szlachetnego chłopca. To właśnie postać muszkietera zainspirowała mnie do stworzenia Muskatosa (zbieżność charakterów z moimi trzema synami – muszkieterami, jest zupełnie nieprzypadkowa). Natomiast nazwa „Muskatos” powstała poprzez połączenie słów „Musketeers” (z ang. Muszkieterowie) i „Kato” (popularny skrót nazwy miasta Katowice, gdzie działa nasz sklep stacjonarny). Logo Muskatos, czyli trzy skrzyżowane szable/igły na planie tarczy, nawiązują do elitarnej kawalerii, która od czasów Ludwika XIII stanowiła przyboczną gwardię królewską, tzw. „Muszkieterów gwardii”, do których angażowano jedynie szlachetnie urodzonych mężczyzn

Bycie inspiracją dla innych

Moją misją stało się przekonanie rodziców i dziadków do faktu, że Muskatos to nie tylko garnitur, to coś znacznie więcej, niż ubranie - to dzieło sztuki, wykonane z największą dbałością o szczegóły. To element ubioru nie tylko na wielkie gale, urodziny czy wesela, to również dodatek do codziennego stroju małego mężczyzny. Człowieka, który może być modny w każdym wieku i każdego dnia czuć się swobodnie i wyjątkowo. Chciałabym, aby świadomość innego spojrzenia na modę dziecięcą stała się bardziej powszechna, a dbałość o detale nie była przejawem małostkowości, co wyszukanej elegancji.

Witajcie w Rodzinie Muskatos

Dawni Muszkieterowie byli prawi, szlachetni i gotowi do poświęceń, wykazując się przy tym sprytem, nieposkromioną fantazją oraz żyłką awanturniczą. Wiem, że moi synowie, niczym trzej Muszkieterowie również wyznawać będą zasadę: „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” – tą właśnie uczciwością, szlachetnością, prawdą i lojalnością kierowałam się przy kreowaniu Muskatosa. Dlatego też, tak ważny jest ten moment, kiedy mali klienci otrzymują ode mnie przypinkę z trzema szablami. Niemałe emocje wzbudza ta chwila, kiedy dołączają do naszej Rodziny. Stają się częścią Rodziny Muskatos. A może dołączycie i Wy?

Ściskam, Marta.

Zaczynij zakupy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl